FORGOT YOUR DETAILS?

YEMLİK KİLİDİ

İneklerinizin beslenme süreci, inekleriniz ve çiftlik personeliniz için sakin ve konforlu olmalıdır. Yemlere temiz ve sorunsuz bir erişim ve gerekli olduğunda sağımdan sonra inekleri kontrol etmek veya tedavi etmek için bireysel hayvanları ayırma olasılığı, beslenmenin önemli unsurlarıdır. Yemlik kilidi sayesinde veteriner işlemleri için ineklerinizi rahat bir şekilde kilitleyebilirsiniz.

Diyagonal yem kilidi

Diyagonal yem çitleri, yem yolu ile ahırınız arasında sağlam bir ayrım oluşturur. Aşırı hayvan trafiği olmadan, inekleriniz beslenirken birbirlerinden ayrılırlar ve aynı zamanda en az yem kaybıyla yemleme gerçekleşir. Diyagonal yem çitleri buzağılar, küçükbaş hayvanlar ve büyükbaş hayvanlar için uygundur.

  • Uzun hizmet ömrü: Sağlam çelik borudan sağlam tasarım
  • Kurulum şekli serbestliği: Direk veya kirişlere sabitleme
  • Esnek kullanım: buzağılarda, küçükbaş hayvanlarda ve büyükbaş hayvanlarda kullanılabilir

Boyun Çitleri

Eğer hayvanlarınızı yemlik yolunda kilide almak istemiyor ve düşük bir maliyet arıyorsanız ŞENAPA GIDA ’nnın boyun çitleri bu iş için tam aradığınız ürün. Sağlam yapısı, kolay montajı ve düşük maliyeti ile hayvanlarınıza özgür bir beslenme olanağı sunabilirsiniz.

  • Yemleme esnasında özgürlük
  • Basit ve kolay montaj
  • Sağlam ve ekonomik

 

Kendinden kilitlemeli yemlik kilidi

En önemli özelliği ineklerin kolaylıkla kilitlenmesi ve her hayvanın bireysel olarak serbest bırakılabilmesidir. İnekler, emniyetli kafa kilidinin hem üstünden hem de altından serbest bırakılabilir.

Yemlik kilidi boyun bandı koruması ile donanımlıdır ve kilitleme çubuğu üzerindeki susturuculardan ötürü çok sessizdir.

Modüler yapısı sayesinde basit kurulum ve bakım yapılır. 40 metre uzunluğa kadar olan sıralarda tek bir koldan genel bir kilitleme ya da serbest bırakma yapabilirsiniz. Bronzdan yapılma kilit yatakları sayesinde uzun hizmet ömrüne sahiptir.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP