FORGOT YOUR DETAILS?

YATAK DURAK DEMİR SETİ

Doğru tasarlanmış yatak durak demir seti, stres ve yaralanmaya sebep vermeden ineklerinizin kolaylıkla yatabilmelerini ve ayağa kalkabilmelerini sağlamalıdır. Ayrıca, mastitis riskini azaltarak durakların temiz kalması için inek pozisyonunu optimal bir şekilde kontrol edebilmelidir.

 

2-D OPTIMA yatak durak demir setleri:

2-D serisi yatak durakları inekler için hareket özgürlüğü sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. 60 mm’lik yataklık demirleri ineğe maksimum konfor sağlar. 2-D serisi yataklık demirlerinin monte edildiği ahırlara istenilen her türde yataklık döşenebilir.

2-D optima yataklık demirinde standart versiyon ve yüksek boyunduruk demirli Amerika versiyonu da mevcuttur. 2-D optima yataklık demirlerinde optima eğrisi dediğimiz biraz daha alçak bir yapı vardır. Optima eğrisi ineğin özgürlüğünü kısıtlamadan onu optimum şekilde kontrol altında tutar

 

Combi Comfort yatak durak demir seti:

Combi Comfort yataklık demirleri direkt olarak destek direklerine ya da yatay raylara sabitlenir. 2 yatay ray üzerine bu bölme sabitlenerek yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir.

Bölmeler üstten veya alttan Comfort ya da US eğimi ile monte edilir. 60 mm’lik Combi Comfort yataklık demirleri özellikle derin ot ve kum yataklıkları için uygundur.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP