FORGOT YOUR DETAILS?

SÜT SOĞUTMA VE DEPOLAMA

ŞENAPA GIDA ’dan akıllı ve ihtiyaçlarınıza özel süt soğutma ve depolama sistemleri

Sütün; kısa sürede doğru dereceye kadar soğutulması ve depolanması, kalitesini korumak ve bakteri gelişimini önlemek için çok önemlidir. Bu noktada ŞENAPA GIDA verimli, güvenilir ve yenilikçi süt soğutma ve depolama sistemlerini hizmetinize sunar.

 

 

Kaliteli süt için kusursuz süt soğutma ve depolama

ŞENAPA GIDA ’nın sunduğu çözümler, çiftliklerimizin performans ve uygulama beklentilerine %100 karşılık verir. Bu amaçla, ŞENAPA GIDA, direkt genleşmeli süt soğutma tankları, ön soğutma sistemleri, mobil sistemler, açık soğutma tankları, ısı geri kazanım sistemleri ve chiller sistemleri de dahil olmak üzere süt üreten veya işleyen sizlere esnek teknik çözümler sunar.

 

 

Enerji verimliliğinde rakipsiz

Enerji kullanımını ve işletme masraflarınızı en aza indirgeyerek sütünüzün en yüksek kalitede olmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek performanslı soğutma üniteleri ile birlikte sağımdan tanka soğuk zinciriniz ihtiyaçlarınıza göre size özel uyarlanabilir. İsteğinize bağlı olarak, uyumlu ısı geri kazanım sistemleri soğutma merkezinizi küçük bir enerji santraline dönüştürür. Tamamıyla sıfır maliyetle ücretsiz sıcak su üretebilirsiniz

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP