FORGOT YOUR DETAILS?

SABİT TİP YEM KARMA

Orta ve büyük ölçekli çiftliklere ekonomik yem karıştırma çözümü, yemleme sisteminin kalbi sabit tip yem karma makinesi.

Güçlü ve sağlam yapıdaki sabit tip yem karma mikserleri, otomatik ya da konvensiyonel yemleme sistemlerinin kalbinde yer alır. Her çeşit kaba yem, konsantre yem ve minarelleri özenle karıştırarak, mükemmel homojen TMR oranında yeminizi hayvanlarınıza dağıtılmaya hazır hale getirir ve yüksek süt üretimini garanti altına alır.

Yem bileşenlerinin tamamen doğal kalır

ŞENAPA GIDA sabit yem karma makinesinin özelliklerinden yuvarlak ya da kare olduğuna bakmaksızın her türlü balyayı işleyebilmesidir. Bunu yaparken de saman, yonca, ot gibi yem bileşenlerine özen gösteririr. Bu işlemi mümkün kılan, besin yapısını bozmadan yem bileşenlerini yavaşça optimum uzunlukta kesebilen güçlü ve keskin bıçaklarla donatılmış helezonlardır.

Yüksek verim ve uzun çalışma periyodları için tasarlanmıştır

ŞENAPA GIDA sabit yem mikserleri yüksek kalite çelikten imal edilmiştir. Yağdanlık içinde geniş ebatlı makaralı rulmanlar ve kontrol panosunda koruma altına alınan elektronik ve hidrolik ekipmanlar sabit yem karma mikserini özel bakıma ihtiyaç duymadan sürekli çalışan bir sistem haline getirir.

Opsiyonel Elevatör (Helezon)

Serbest konumlandırılabilen elevatör sabit yem makinesine entegre edilebilir. Elevatörün modüler yapısı sayesinde farklı uzunluklarda çözüm tasarlanabilir. Taşıyıcılarla donatılmış güçlü dişli bantlar, helezonun güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar ve her türlü malzemede problemsiz çalışır. Paslanmaz çelik çift katmanlı taban yapısı sayesinde taşınma esnasında yem israfı en az seviyededir.

İyi mühendisliğin faydaları

  • İhtiyacınıza göre farklı hacimlerde üretim (8 ila 45 m3 arası)
  • Hassas ve nazik karıştırma sayesinde üst seviyede etkinlik
  • Esnek helezon modülü kullanarak kesintisiz yemin taşınması
  • Şenapa Gıda sistem uzmanlarından yüksek kaliteli uzun ömürlü bir ekipman

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP