FORGOT YOUR DETAILS?

MOBİL BUZAĞI MAMA MAKİNESİ – MİLKBUGGY

MOBİL BUZAĞI MAMA MAKİNESİ Seyyar buzağı besleme makinesi: ŞENAPA GIDA ’nın sunduğu MilkBuggy, buzağı barınağınızın nerede olduğundan ve besleme için süt veya mama kullanımınızdan bağımsız, genç hayvanlarınızın beslenmesinde size destek olur.

Bir bakışta MilkBuggy’in faydaları

  • Sağlıklı buzağılar: Kullanacağınız besin maddesinin porsiyonunu her bir genç hayvan için ayarlayabilirsiniz, dilediğiniz sıcaklıkta mama ısıtılır ve ısısı otomatik olarak korunur
  • İş yükünüz azalır: Hızlı nakliye ve çabuk porsiyonlama yapabilirsiniz
  • Zahmetsizce mamanın transferi: Opsiyonel kendi yürür özelliği ile işiniz hafifler
  • Pratik: Kullanıcı dostu arabirimi, tekerlekli tahrik ünitesi ve entegre kontrol ünitesiyle birlikte dayanaklı, kompakt tasarım
  • Kolay temizlik: Yatay hazne özel bir temizleme moduna sahiptir

MilkBuggy mobil buzağı mama makinesi, size dilediğiniz besin maddesini kullanma özgürlüğü sunar. Süt ve süt tozu karışımlarıyla birlikte çalışabilir. Mama hazırlama makinesi, genç hayvanlarınız için sütü tamamen bağımsız olarak karıştırır. Fasılalı çalışma özelliği sütün kremalaşmasını önler. Buzağıların mamayı daha rahat sindirebilmeleri için, aynı zamanda mamayı mükemmel sıcaklığa kadar ısıtır ve ısının sabit kalmasını sağlar.

Mama makinesi, ölçme pompasına sahip hassas bir dolum sistemine sahiptir ve her buzağının doğru miktarda beslenmesini garanti altına alır.

MilkBuggy, dayanıklılık için tasarlandı. Bu dayanaklılık, akıllı tasarım detayları ve kullanıcı dostu işlevsellik ile birlikte mamanın taşınmasını, güvenli, hızlı ve pratik hale getiriyor.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP