FORGOT YOUR DETAILS?

KOYUN, KEÇİ – SÜT SAĞIM SİSTEMİ

Koyun ve keçileriniz için verimliliği ve sağlamlığı kanıtlanmış yüksek performans için çözümünüz GEA AutoRotor Capri Rotary koyun keçi süt sağım sistemi.

AutoRotor Capri küçükbaş süt sağım sistemi, hem hayvanlarınız hem de sağımcı için optimum konforu birleştirerek sağım performansınızı ve karlılığınızı artırır. Rotary dışındaki hiçbir sağımhane çözümü, ekonomik çıkarlarınızı bu denli gözetirken hayvanlarınıza da huzurlu stressiz ortam sunmaz.

Bir bakışta avantajlar

  • Verimli sağım
  • İş gücünden tasarruf
  • Stressiz işleyiş ve hayvan dostu rahat bir sağım ortamı
  • Hayvanlarınıza kolay erişmenizi sağlayan ergonomik tasarım
  • 24 ila 72 sağım durağı arasında değişebilen boyutlar

 

 

Sağımhaneye konforlu giriş ve yüksek verim

Sağım için AutoRotor Capri’ye girmek, hayvanlarınız için nazik ve rahat bir süreçtir: Giriş tüneli ve konik demir aksam, keçileri ve koyunları sağım duraklarına teker teker yönlendirir. İsterseniz hayvan tanımlama sistemini ve sürü yönetim sistemini de entegre edebilirsiniz.

  • Keçiler sağım durağına girdikten sonra, durak otomatik olarak kapanır ve sağım süreci başlar
  • Kılavuz korkuluklar, bir seferde sadece bir keçinin rotary sağımhaneye girebilmesini sağlar
  • Bu, hayvanların birbirlerini geçip kaybolamayacakları ve böylece stres seviyelerini düşürdüğü anlamına gelir
  • Platform, keçilerinize ayakta durmak için güvenli bir yer sağlayan kaymayan bir malzemeden yapılır
  • Hayvan trafiğinin kontrolü çok kolaydır

 

Yüksek süt üretimi: Verimi artırırsınız ve büyük sürüleri bile hızlı ve etkili bir şekilde sağabilirsiniz.

Elektronik süt kontrol panelleri ve sürü yönetim sistemi

Çiftliğinizde karlılığınızı artırmak için, AutoRotor Capri koyun keçi süt sağım sistemi’ne doğrudan entegre edilebilen Dematron gibi elektronik sağım kontrol cihazlarını öneriyoruz. Dematron kontrol panelleriyle donatılmış bir sağımhane, sağım sürecinde size optimum kontrol sağlar ve reaksiyon sürenizi hızlandırır. Çok az sayıda sağımcı ile büyük sürülerinizi hızlı bir şekilde sağlabilirsiniz.

Kullanıcı dostu sürü yönetim yazılımıyla birlikte; bir bakışta eksiksiz ve güvenilir, sürünüzdeki hayvanlara ilişkin verilere ulaşabilir, geleceğinize ışık tutabilirsiniz. Süt veriminden sağlık durumuna kadar, keçi ve koyunlarınızın her biri için son dakikaya kadar veriler toplanır. Yıl boyu toplanan verileri özel talepleriniz doğrultusunda hazırlanan raporlar doğrultusunda da çiftlik performansınızı analiz edebilirsiniz. Sürü yönetim sistemi ile birlikte, geleceğinizi ve karlılığınızı etkileyecek kararlarınızın temelini oluşturan güvenilir verilere sahip olacaksınız.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP