FORGOT YOUR DETAILS?

PARALEL SAĞIM SİSTEMİ – HIZLI ÇIKIŞ

Global 90i hızlı çıkış paralel süt sağım sistemi; orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır ve süt sağım performansı çok yüksektir. Büyük ölçekli sürülerinizin sağımı söz konusu olduğunda, akıllı tasarım ve yenilikçi çözümlerle birlikte Global 90i süt sağım standartlarını belirler ve sadece avantaj sağlayan siz değil inekleriniz de sistemin konforunu yaşarlar.

Global 90i Hızlı Çıkış Paralel Süt Sağım Sistemi’nin avantajları

  • Hızlı çıkış ve ineklerin hızlı konumlandırılması ile süt üretimde yüksek verimlilik
  • Kabin sayesinde, sağımcıların konforu artar ve hassas ekipmanlar koruma altındadır
  • Esnek ön kollar sayesinde bireysel endeksleme
  • Sağlam ve dayanıklı karoseri
  • Yüksek inek konforu için açık tasarım ve geniş sağım koridorları
  • Sağım durakları, gerektiğinde birbirinden bağımsız olarak bireysel açılabilir

Elektronik süt kontrol panelleri ve sürü yönetim sistemi

Çiftliğinizde karlılığınızı artırmak için, Global 90i hızlı çıkış paralel süt sağım sistemi’ne doğrudan entegre edilebilen Dematron gibi elektronik sağım kontrol cihazlarını öneriyoruz. Dematron kontrol panelleriyle donatılmış bir sağımhane, sağım sürecinde size optimum kontrol sağlar ve reaksiyon sürenizi hızlandırır. Tek bir dokunuşla çok az sayıda sağımcı ile büyük sürülerinizi hızlı bir şekilde sağabilirsiniz.

Balık Kılçığı Sağım Sistemi

Kullanıcı dostu sürü yönetim yazılımıyla birlikte; bir bakışta eksiksiz ve güvenilir, sürünüzdeki hayvanlara ilişkin verilere ulaşabilir, geleceğinize ışık tutabilirsiniz. Yem tüketiminden süt verimine, kızgınlık tespitinden ineklerinizin sağlık durumuna kadar, her bir ineğiniz için son dakikaya kadar veriler toplanır. Yıl boyu toplanan verileri özel talepleriniz doğrultusunda hazırlanan raporlar doğrultusunda da çiftlik performansınızı analiz edebilirsiniz. Sürü yönetim sistemi ile birlikte, geleceğinizi ve karlılığınızı etkileyecek kararlarınızın temelini oluşturan güvenilir verilere sahip olacaksınız.

 

Akıllı ve konforlu tasarım

Hızlı Çıkış Sağım Sistemi

Global 90i koridorları özellikle geniştir ve ineklerinizin sağımhaneye hızlı ve stressiz girmelerine olanak sağlar. İnek dostu kapılar, ineklerinizin rahatça sağım duraklarına yerleşmesini sağlar. Yan yana sağım durağı düzeni daha az yer kaplar, bu nedenle büyük sürülerinizi bile küçük alanlarda sağabilirsiniz. Sağım çukurundan, ineklerinizin sağımhaneye giriş ve çıkışlarını kontrol edebilirsiniz.

Bireysel indeksleme – Birinci sınıf konfor

İnekleriniz bireysel indeksleme sisteminin yardımıyla sağım için en kısa sürede en iyi sağım pozisyonunu alır. Bireysel çıkış kapısının kendi ağırlığı, ineklerinizin güvenli ve rahat bir şekilde sağım operatörüne doğru geriye gelmesini sağlar. Böylece, inekleriniz doğru pozisyonu alır ve operatör tarafından sağım için ulaşılabilir duruma gelirler.

İnekleriniz için bireysel çıkış kapısı

ŞENAPA GIDA ’nın sunduğu Global 90i’deki hızlı çıkışa ek olarak, her bir inek sağım durağından gerektiğinde bireysel çıkış yapabilir. Her bir sağım durağının ön konsolu bireysel olarak açılabilir, böylelikle hangi durakta olduğundan bağımsız ineğiniz sağımhaneden en kısa sürede çıkış yapabilir.

 

Birinci sınıf esneklik

2×8’den 2×50’ye kadar olan durak aralığını Global 90i destekler, tek sıralı olarak da tasarlanabilir.

Her büyüklükteki sürünüz için uygundur. Sürünüz büyüdükçe, bireysel sağım duraklarını ekleyerek sağım sisteminizi genişletebilirsiniz. İster orta isterse büyük ölçekli sürülerde; Global 90i, kapasitesini sürekli artırır.

Sizin ve inekleriniz için yüksek güvenliğe ve sağlamlığa sahip Global 90i sağım sistemi; uzun ömürlü olma, karlılığınızı artırma ve yüksek inek sağlığı sağlama özellikleriyle rakiplerinden ayrılır.

Global 90i Subway modeli – İki katlı sağımhane

Subway modelinde, teknik servis ihtiyacı duyan sağım sistemi bileşenleri, sağım çukurunun altına konumlandırılır. Sağımhanenin Subway mimarisi, sağım ekipmanlarının temiz ve kuru ortamda olmasını sağlayarak ekipmanlarının kullanım ömürlerini artırır. Ayrıyeten, sağım sürecinden bağımsız, kolay erişilebilir çalışma ortamı sunulduğundan, ineklerinizi streslendirmeden sağım esnasında bakım yapılabilir.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP