FORGOT YOUR DETAILS?

HAYVAN KAŞIMA FIRÇASI

Otomatik hayvan kaşıma fırçası, ineklerinizin sağlığını ve konforlarını artırır. Bu sayede süt veriminiz ve karlılığınız artar.

Sürü boyutundan bağımsız inek konforu; inekleriniz, sizin ve çalışanlarınız için başarının anahtarıdır.

E-Brush ve M-Brush inek kaşıma fırçaları, inekleriniz için daha fazla konfor ve en uygun hijyeni sağlar. Yatay veya dikey (diyagonal) olarak monte edilebilen fırçalar dayanıklı ve son derece verimlidir.

E-Brush Otomatik Hayvan Kaşıma Fırçası – yatay tasarım

E-Brush hayvan kaşıma fırçasının yatay tasarımı, ineğin en çok ihtiyaç duyduğu gölgelerde temizleme ve fırçalama sağlar: inek sırtında, kuyrukta ve başta. Sarkaç tasarımı, ekstradan optimum karşı basınç ve efekt sağlar.

M-Brush Otomatik Hayvan Kaşıma Fırçası – diyagonal tasarım

M-Brush’ın diyagonal tasarımı ineğin hem sırt hem de yan bölümlerini temizler ve kaşır. Sabit fırça dingili sayesinde; serbest asılı dikey fırçaların aksine; daha büyük bir karşı basınç sağlar ve fırçalama işlemi kusursuz yerine getirilir.

Sürünüz için maksimum konfor:

ŞENAPA  GIDA hayvan fırçaları, ahırdaki ineklerinizin konforunu ve hijyenini arttırır. İnek, deriden ısının en iyi şekilde serbest bırakılmasından dolayı rahatlar ve kan dolaşımı da uyarılarak, artırılır. Kuyruk, baş ve sırt: Tüm bölgeler etkili bir şekilde temizlenir ve büyük bir rahatlıkla fırçalanır. Mekanik sistem, diyagonal veya yatay olarak düzenlenmiştir. Fırçalar montaj açısından bağımsız olarak sağlam ve uzun ömürlüdürler. Faydası: ineğinizin fırçayı itse bile, diğer tüm sistemlerin aksine fırça her zaman ulaşılırdır ve her koşulda ineğiniz fırçalanır. Bu benzersiz özellik sayesinde E-Brush ve M-Brush hayvan kaşıma fırçaları, süt ineğinin her cinsi için uygundur.

Yaklaşık 50 ineğiniz için bir kaşıma fırçası yeterlidir. Fırça kılları iki farklı çapta tasarlanmıştır. Bu nedenle, fırça ineklerin şekline daha iyi adapte olur. Hayvanların en çok kaşınma ihtiyacı duydukları; kuyruk başı, baş ve sırt bölgeleri etkili biçimde fırçalanır.

Otomatik ve akıllı çalışma:

Fırça kontrol ünitesi, hareketi algıladığında fırça çalışmaya başlayacaktır. Başlatma işleminden sonra fırça yaklaşık 60 saniye döner. Bir dahaki sefere fırça aktive edildiğinde fırça aksi yönde dönmeye başlar. Bu, fırça kılların ömrünü önemli ölçüde artırır, kendi kendini temizleyen bir etkiye sahiptir ve kıl iplerinin düzleşmesini önler.

Benzersiz fırça yapısı sayesinde kuyruk sıkışma ihtimali yoktur. Herhangi bir nedenle kuyruk sıkışma ihtimaline karşı, fırça otomatik olarak duracak ve kuyruğu serbest bırakmak için ters dönecektir.

Sağlamlık ve güvenilirlik:

Fırça kılları, polipropilen yerine naylon fiberden imal edilmiştir, naylon fiber çok daha uzun ömürlü ve aşınmalara karşı daha çok dayanıklıdır. Naylon fiber ilk günki dik formunu korur, böylece daha etkin kaşıma gerçekleştirir. Tüm parçalar daha uzun süre dayanıklılık için gömülü tahrik ünitesine yerleştirilmiştir ve paslanmaz çelik koruması mevcuttur

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP