FORGOT YOUR DETAILS?

GÜBRE SIYIRICI – ROBOTU

Mükemmel ahır temizliği için güçlü – çevik – güvenilir – akıllı çözüm

ŞENAPA GIDA ’nın sunduğu ahır temizleme robotu, ahırınızın ızgaralı zeminlerini, bağlantı yollarını, köşeleri otomatik temizleyerek; ahırlarınızın zeminlerini kuru ve temiz kalmasını sağlar. Böylece mükemmel ahır hijyeni sağlayarak, ineklerinizin temiz ve sağlıklı olmasını garanti altına alır.

Başarılı süt üretimi, ahır hijyeni ile başlar: Hijyenik ahırlar, enfeksiyon riskini azaltır, mastitis ve ayak hastalıklarını önler ve ineklerinizin sağlığında ciddi rol oynar. Temiz ve kuru ızgara zeminlerde patojenler ve bakteriler barınamazlar. Günün sonunda sağlıklı inekleriniz, daha çok süt üretir ve daha az maliyetli veteriner tedavisine ihtiyaç duyarlar. Sıyırıcı robot kesintisiz gübreyi sıyırarak (günde 6 ila 12 kez önerilir), inkelerinizin ayakları temiz ve kuru kalır.

 

Ahırınızın her alanında huzurlu ve sessiz bir atmosfer

Gübre sıyırıcı robotu, inekleriniz arasında onları rahatsız etmeden sessizce hareket eder. İnekleriniz, ilk günden başlayarak robota alışırlar. Robot üzerindeki aktif güvenlik sistemi, ineklerinizin hiç bir zaman risk altında olmadıklarını garanti eder.

İhtiyaçlarınıza göre iki farklı gübre sıyırıcı robotu

Teknik ÖzellikSRoneSRone+
Hız – Otomatik Mod3-4-5 m/dak.5-6-7-8- m/dak.
Hız – Manuel Mod6 m/dak.14 m/dak.
Sıyırıcı İş Genişliği1,4 – 1,7 – 2,0 m1,2 – 1,4 – 1,7 m
Motorlar2×24 V, 100 W2×24 V, 250 W
Akıllı Şarj YönetimiVarVar
Şarj Süresi6 saat5 saat
Uygun Max. Toplam Ahır Büyüklüğü8.000 m212.000 m2

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP