FORGOT YOUR DETAILS?

GÜBRE SEPERATÖRÜ

Kaskatlı Yapıda Tamburlu Gübre Seperatörü

Yapısında lif ihtiva eden katı-sıvı karışık hayvan gübresini mekanik olarak katı ve sıvı formlara ayrıştırır. Tamburlu seperatörün rakiplerinden en ayırt edici iki özelliği, düşük bakım ve operasyon maliyetleri ve her daim sabit gübre katılık oranıdır.

Gübrenin lifli içeriği ayrıştırılarak, kompost veya yataklık malzemesi olarak gübrenin kullanılması için gübreyi hazır hale getirir.

Etkili tasarım:

  • Farklı tambur seçenekleri, ayrıştırılacak gübre miktarından bağımsız gübrenin sabit bir nem içeriğinde olmasını garanti eder.
  • Minimum enerji tüketimi (1,5 hp) ve lif içeriğinde maksimum nem azaltması için kauçuk tamburlar ve paslanmaz çelik filtre tamburlar kullanılır.
  • Hızlı temizlik için paslanmaz çelik tamburlara kolay erişme imkanı.
  • Benzersiz hava süspansiyon sistemi, tamburlardaki basıncın sabit kalmasını sağlar ve bileşenlerin mekanik aşınmaya uğramasını azaltır, böylece tamburların uzun ömürlü olması sağlanır

Tipik ayrıştırma işlemi

Helezonlu Gübre Seperatörü

Sonsuz helezon çok sağlam gövde içinde gübreyi sıkıştırır. İç vida, gübreyi yaylı kubbeye karşı bastırır. Uygulanan yüksek basınç, sıvı gübrenin filtreden akmasını sağlar. Büyük çaplı filtre ünitesinin (280 mm) maliyet avantajı ve yüksek verim sağlar. Gübre yapısı ve yoğunluğuna göre, kubbe içindeki basınç ayarlanabilir.

Helezonlu seperatör, 500 sağmal ineğe kadar sürü boyutuna bakılmaksızın kullanılabilir. Tam otomatik seperatör, opsiyonel kontrol sistemi sayesinde, düzenli aralıklarla çalıştırabilirsiniz. Kompakt yapıdaki seperatör ŞENAPA GIDA ’nın sunduğu gübre pompalarıyla uyumludur ve çiftlik konseptinize optimum bir şekilde entegre edilebilir.

Sistem uygulama örneği:

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP