FORGOT YOUR DETAILS?

ŞENAPA - GEA
MonoBox Benzersiz Sağım Robotu
MonoBox robot sağım sisteminde hayvan sağlığı ve verimlilik ön planda.

Süt sağım odalarına yönelik GEA hizmetleri, optimal inek sağımı, süt kalitesi, hayvan hijyeni ve bakımı ve

hesap yönetimi de dahil süt üretimiyle ilgili tüm hususları kapsar.

ŞENAPA - GEA
Rotary Döner Süt Sağım Sistemi
İleri teknoloji ile donatılmış Rotary süt sağım sistemi,

geleneksel sağım sistemleri ile karşılaştırıldığında birim zamanda daha çok

ineğinizin sağılması anlamına gelir.
PREV
NEXT

Çiftlik Teknolojileri ve Ekipmanları

‒ En iyi süt ve verim, her gün

Süt sağım odalarına yönelik GEA hizmetleri, optimal inek sağımı, süt kalitesi, hayvan hijyeni ve bakımı ve hesap yönetimi de dahil süt üretimiyle ilgili tüm hususları kapsar. Hizmetlerimiz, değişen ihtiyaçlarınızı aşağıda açıklandığı gibi karşılayacak kapsama sahiptir.

Başlangıç hizmetleri
İçeriği: kurulum ve ilk operatör eğitimi; ekipmanların belirli çiftlik koşullarını karşılayacak şekilde ayarlanması; yıkama düzeneği; ve ayrıca hayvan sağlığı ve tüketim ürünlerinin tedariki.

Çiftlik Teknolojileri

Modern teknoloji ile çiftlik ve hayvancılık süreçlerinizi kolaylaştıran profesyonel üretimi amaçlıyoruz. Gea ile tüm çiftlik süreçleriniz de uygun araç gereç ve tam otomasyon cihazlar ile hayvancılık çok daha kolay ve yüksek verim sağlamak mümkün.

Süt Sağım Robotları

En küçük, seyyar sağım kovasından çeşitli sağım odalarına, yenilikçi Monobox süt sağım robotumuz gibi otomasyonlu süt sağım sistemlerden, robotik Rotari tam otomatik sağım için DairyProQ'ya kadar her türden sürü boyutuna ve çiftçi ihtiyacına uygun ekipman tedariki yapmaktayız.

GEA Yedek Parçalar

Orijinal yedek parçalar, güvenlik ve güvenilirlik temin ederek, sistem devre dışı kalma süresini minimuma indirerek ve verimi maksimuma çıkararak GEA donanımlarınızın ve tesisinizin performansını korur. Sadece orijinal GEA yedek parçaları kullanınız.

GEA Servis ve Yazılım

Proje bilgileri, servis geçmişi raporları, tesis varlık kaydı, yedek parçalar ve operatör eğitimi de dahil olmak üzere tesisinizi etkin bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan araçlar her zaman elinizin altında. Donanımınızı veya tesisinizi etkin bir şekilde yönetmek için buradayız.

Otomatik Yemleme

Otomatik yemleme sistemleri; yüksek karlılık, hayvan sağlığı ve zaman yönetiminizde size benzersiz faydalar sağlar. ŞENAPA’nın yenilikçi, otomatik besleme çözümleri ve yemleme robotları sayesinde,

Genç Hayvan Besleme

Kendi ayakları üzerinde duran güçlü genç hayvanlar size başarı getirir. Başlangıçtan itibaren genç hayvanların zinde ve sağlıklı tutulması gerekir. ŞENAPA’nın besleme sistemleri, buzağı, kuzu veya

Yem Karma ve Dağıtma

Hayvanlarnızı en uygun ve doğru besleyerek, süt üretiminizi optimize edebilirsiniz. ŞENAPA, her türlü uygulamaya ve çiftlik boyutuna uygun, çekilir ve sabit tip yem karma ve dağıtma çözümlerini sizlere sunar.

Gübre Yönetimi

Karlı süt üretimi, ahır hijyeni ile başlar. Ahır içi temizlik; enfeksiyon riskini azaltır, mastit ve topallama gibi hayvan hastalıkları ile mücadelede size katkı sağlar. ŞENAPA, taleplerinizi karşılayan çiftliğinize özel,

Süt Soğutma ve Depolama

Sütün; kısa sürede doğru dereceye kadar soğutulması ve depolanması, kalitesini korumak ve bakteri gelişimini önlemek için çok önemlidir. Bu noktada, ŞENAPA verimli, güvenilir ve yenilikçi ekipmanları ile

Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Günümüzde başarılı süt üretimi, performans kriterlerini tam olarak ölçüp, analiz yapmayı gerektirir: Geleceğinizi etkileyen karalara ışık tutan hayvan ve çiftlik verileri elde edilmeli ve izlenmelidir.

Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik ekipmanları konusunda sayısız tecrübesi olan ŞENAPA, size hayvancılık için zengin hayvan dostu çiftlik ekipman ürün portföyü sunar. Yatak durak demirinden suluğa, hayvan kilidinden buzağı kulübesine kadar.

Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

ŞENAPA hijyen ürün gamı ile ineklerinizin meme bakımlarını optimize edersiniz, hayvanlarınızın sağlığını iyileştirir ve maksimum süt verimliliği ulaşırsınız. Alkali ve asit bazlı CIP deterjanları ise, sağım sisteminizin

GEA Çiftlik Teknolojileri ve Süt Sağım Sistemleri

Detaylı Soru Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP