FORGOT YOUR DETAILS?

COWVIEW – YER TESPİT, KIZGINLIK TAKİBİ, SAĞLIK YÖNETİMİ

Mobil sürü yönetimi’nin akıllı yolu

Sürü yönetimi ve takibi, her hayvanın durumunun net bilgisi ve bu durumların etkin yönetimini gerektirir. CowView gerçek zamanlı denetim sistemidir. CowView ineğin ahır içinde bulunduğu tam noktayı belirler, bireysel hareketlerini analiz eder ve telefon, tablet veya bilgisayarınıza raporları mesaj olarak iletir. Kolaylaştırılmış bu izleme ve gözlem şekli hayvan sağlığı için önemli bir unsurdur. CowView hayvanların yatma, yeme sürelerinde aşırı değişiklikler yaşanması ve hayvanların günlük alışkanlıklarını terk etmesi durumunda uyarılar gönderir. Bu uyarılar ineğinizin sağlığında bir problemin ilk işaretleridir. Hayvanlarınızın sağlığında önemli bir rol teşkil eder.

CowView – Pratik sürü yönetimi

Süt üreten çiftlikler giderek büyümekte ve süt verimi artmaktadır. 50, 100, 200, 500 veya hatta 1.000 hayvanda bakım ve organizasyona yönelik yüksek talepler bulunmaktadır. Sürü yönetim konularını CowView ile birlikte kontrolünüz altına alıp, varimliliğinizi ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

CowView, her hayvanı gözlemler, oestrus aktivitesi hakkında bilgi verir, hastalıklarla ilgili erken uyarı verir ve tüm veteriner, sürü yönetim uzmanı, çiftlik müdürü gibi ilgili kullanıcılar arasında mükemmel iletişim sağlar.

Her bir ineğinize 7 gün 24 saat göz kulak olun

CowView, önemli önlemlerin hemen tanımlanması ve uygulanmasını sağlamak için ineklerinizi tek tek ve 24 saat izler ve analiz eder. İneklerinizin sürekli iyi koşullarını garanti altına almak için, siz, personeliniz ve danışmanlarınız hangi ineğinize, ne zaman, ne yapılması gerektiğini kesin olarak bilmelidir:

Sürü yönetim uzmanı, veteriner veya ayak bakım uzmanı – gerekirse CowView ilgili uzmanları bilgilendirir. Ekonomik düşünün, zamandan kar edin ve değerli çalışanların etkin bir şekilde baştan itibaren performans götermelerini sağlayın!

Gerçek zamanlı izleme

Orta ve büyük ölçekli sürüleri yönetmek için, her bir ineğin durumuyla ilgili kesin bilgi sahibi, dikkatli, yönetim ekipleri gerekir. Herhangi bir çiftçinin 100, 200 veya 2,000 ineği doğru ve zamanında analiz etme şansı var mıdır?

CowView, sizi sürünüzdeki her ineğe eşit seviyede yakınlaştırır: gerçek zamanlı, haftanın her günü ve haftasonu. Bu, inekleriniz hakkında yalnızca mevcut davranış ve sağlık durumu hakkında bilgi almanızı sağlamaz aynı zamanda tedaviye ihtiyacı olan hayvanı çiftlik içinde nerde bulacağınızı da söyler!

Kesintisiz hayvan sağlığı veri kaydı

CowView, ahırdaki sensörler ve CowView tasmalar ile her bir ineğin konumunu sürekli olarak kaydeden akıllı bir izleme sistemidir. CowView, her bir ineğe ait bireysel hareketleri, normal davranış kalıplarını ve aynı zamanda inek gruplarının davranışlarını analiz ederek size akıllıca sonuçlar verir: Eğer herhangi bir ineğinizin, yatma, yem yeme veya günlük alışkanlıkları değişirse CowView akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza doğru uyarıları gönderir. Bu özellik, dikkat gerektiren herhangi bir ineğinize doğru zamanda daha yakından bakmanızı sağlayacaktır.

İneğinizin bulunduğu konumu öğrenmek için, size sadece CowView akıllı ekranlarında basit bir tıklama yeterlidir. Sürünüzde 1.000 ya da 2.000 hayvana sahip olsanız bile, aradığınız ineği kolayca ve hızlı bir şekilde bulacaksınız.

Anında ve doğru zamanda tohumlama ve tedavi

Kesintisiz ve doğru izleme, gerekli tedbirleri uygulamayı ve doğru adımları atmayı kolaylaştırır. İneğin davranışları, yürüyüşü ve genel görünümü, bir ineğin topal olduğunu veya bir hastalıkla karşı karşıya olduğunu, deneyimli çiftçilere söyler. Akıllı bir karar: CowView analizlerini kullanarak, ilgili uzmanları zamanında bilgilendirip hastalığın bir an önce geçmesini sağlayabilirsiniz.

CowView, gerçek zamanlı izleme sırasında ineğinizin aktivitesinin arttığını kaydederse, ineğin verisine dayalı olarak doğru zamanda tohumlama işlemini planlayabilirsiniz. E-posta veya SMS yoluyla, optimum zamanı teknisyene doğrudan gönderebilir ve yüksek tohumlama başarı oranı için üreme adımlarını planlayabilirsiniz!

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP