FORGOT YOUR DETAILS?

ÇİFTLİK VE SÜRÜ YÖNETİMİ

Çiftlik yönetimi

Çiftliğinizi yönetiminin en başarılı yolu

Günümüzde başarılı süt üretimi, sayısız kritik faktörü ayrıntılı bir şekilde anlamayı gerektirir: önemli veriler elde edilmeli ve izlenmelidir; bu veriler çiftliğiniz için önemli kararları alırken size ışık tutmalı ve nihayetinde doğru zamanda doğru kararlar uygulanmalıdır.

Doğru hayvancılık, yalnızca elektronik hayvan tanımlama sistemlerinin ötesindedir. Geleceğe daha hazırlıklı olabilmek adına, daha donanımlı ve çeşitli çalışma süreçlerini kontrol etmek için elektronik sistemlerin kullanımı çok önemlidir. Verilerin kaydedilmesine, izlenmesine, muhafaza edilmesine ve kontrol edilmesine ek olarak, tüm verilerin bir arada incelenmesi ve yorumlanması gittikçe önem kazanmaktadır. ŞENAPA GIDA , bu hedeflere ulaşmak için size çiftlik yönetimi çözümleri sunmaktadır.

Sürü yönetim sistemi

Sürünüzü yönetmenin en iyi yolu

Başarılı bir şekilde süt üretmek isteyen herkes, belirleyici faktörlerin farkında olmalıdır. Bu, ilgili önemli verilerin toplanmasını ve izlenmesini içermektedir; çünkü önemli kararlar bu veriler doğrultusunda alınmalı ve yerine getirilmelidir. Geleceğe dönük DairyManagementSystem 21 sürü yönetim sistemi, sizi en iyi şekilde destekleyen güvenilir ortaktır: En düşük maliyetle azami esneklik – bunlar başarılı bir geleceği garantilemek için en iyi koşullardır!

Çiftliğiniz içerisinde yer alan hayvanların doğumundan, sürünüzden çıkarılıncaya kadarki yaşam süresindeki yönetimi çiftlik sorumlularının, işletme sahiplerinin elindedir. Tüm bu organizasyonun adı da sürü yönetimidir. Sürü yönetiminde, hayvanlara ait bilgiler toplanır, değerlendirilir ve işletme yararına olacak kararlar alınır.

Kızgınlık takibi ve hayvan sağlığı

Kendinize daha fazla zaman ayırın ve ŞENAPA GIDA çözümleri ile sürü yönetimi görevlerini otomatikleştirin

Günlük hayvan izleme sürecinin bir çok yönü otomatikleştirilebilir ve önemli tüm kararların doğru zamanda uygulandığına dair tüm ilgili bilgiler kolayca elde edilebilir. Doğru zamanda tohumlama ile, tohumlama başarı oranınız artar.

Süt verimi, laktasyon sayıları, 1 inekten her yıl 1 buzağı alma gibi veriler sürü yönetimini oluşturan önemli etkenlerin başında gelir

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP