FORGOT YOUR DETAILS?

ÇİFTLİK VE İNEK HİJYENİ

ŞENAPA GIDA ’nın Türkiye çapındaki müşterilerine sunduğu yenilikçi Çiftlik Hijyen Ürünleri ve İnek Sağlığı Ürünleri; ahır, meme ve tırnak hijyeni çözümlerini içerir. ŞENAPA GIDA, en iyi kalitede, ekonomik ve uzman desteğiyle hijyen ürünlerinin seçiminde ve tedariğinde size destek sağlar.

İnek hijyeni ürün portföyü, optimize edilmiş ve yüksek kaliteli süt üretimi için nihai bakım ve meme sağlığını sağlar. Meme ve tırnak hijyeni uzman ekibimiz, çiftliğinizde size doğru ürünleri seçip yerinde tavsiyelerde bulunarak size yardımcı olacaktır.

Uzman kadromuz; profesyonel ürünler desteğiyle, yüksek karlılığınız ve süt üretim başarınızı artıracak aşağıdaki 5 faktörde size çözümler sunar:

  • İyi su kalitesi
  • Optimum otomatik yıkama sistemleri
  • Etkili sağım ve soğutma ekipmanları
  • Mükemmel hayvan hijyeni
  • Kapsamlı endüstriyel ekipman hijyeni

Sunulan çiftlik ve ekipman hijyen ürünleri 3 ana grupta özetlenebilir;

Ayak ve tırnak bakımı

ŞENAPA GIDA tırnak bakım ürünleriyle, veteriner masraflarından tasarruf edebilirsiniz.

Ön temizleme veya dezenfeksiyon için kullanılan deterjanlar ve ayak banyoları, ayak bakımının üst düzeyde olmasını sağlar.

Ahır koşullarınıza göre hijyen uzmanlarımız size özel ayak bakım konseptinizi oluşturacaktır.

 

 

Meme bakımı

Mastitis önüne geçmenin en iyi yolu, bakterilerin memeyi enfekte etme imkanını en aza indirgeyen sağlıklı memelerle başlar, böylece yıl boyunca mastitis problemlerini azaltabilirsiniz..

 

 

 

 

 

Ekipman ve çiftlik hijyeni

ŞENAPA GIDA ürün yelpazesi, ekipman ve tesis hijyeninin tüm gereksinimleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Tecrübeli hijyen uzmanlarımız hijyen uygulamalarınızda size tavsiyelerde bulunabilir ve özelleştirebilir. Sadece optimum hijyen standartları ile çalışanlarınız ve inekleriniz üretim süreci boyunca konforludur.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP