FORGOT YOUR DETAILS?

CHİLLER SOĞUTMA

Ekstra verimlilik maksimum performans ile birlikte – XeCool Chiller Soğutma;

Yüksek süt akışı ile ekstra verimliliğin tadını çıkarın

Günümüzde büyük ölçekli çiftlikler, daha çok sayıda sağmal, daha çok süt ve daha yüksek verim elde etmek hedefindeler. Ancak büyük ölçekli üretimi amaçlayan işletmecinin de uygun bir alt yapıya sahip olması gerekir.

XeCool, birim zamanda en yüksek kapasiteyle büyük miktarda sütünüzün soğutulması için tasarlanmış kompakt ve hızlı soğutma sistemidir. XeCool aynı zamanda geleneksel sistemlere göre yaklaşık % 15-20 daha fazla enerji verimliliği ile çalışır. Henüz bitmedi! Basitçe bir vites daha yükseltip: Ön soğutma aşamasını etkinleştirerek tamamen soğutma için gereken enerjinin % 70’inden tasarruf edersiniz. Sonuçta en iyi kaliteyi bekleyebilirsiniz. Minimum işletme masrafları sayesinde süt üretiminde iki defa kazanç sağlarsınız.

 

Ultra hızda süt, soğutulur ve depolama tankına gönderilir:

XeCool, 37 derecelik sütü 4 dereceye saatte 1.500 litre ila 12.000 litre arasında bir kapasitede soğutabilir

Maksimum karlılık için kanıtlanmış verimlilik (resmi EUROVENT sertifikası):

R410A soğutucu ve güçlü bir mikro kanal kondansatörü ile birlikte XeCool
% 15-20 daha fazla enerji verimliliği sağlar ve çok düşük işletme maliyetlerine (doğrudan evaporatör sistemlerinin altında) ulaşır.

 

 

Ön soğutma kullanarak enerjinin% 70’inden tasarruf edin:

Su tesisatı ile çalışan ön soğutma aşamasını entegre ederek soğutma performansı optimize edilebilir ve ön soğutmada kullanılan su sıcaklığına bağlı olarak% 70’e kadar enerji tasarrufu sağlanabilir.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP