FORGOT YOUR DETAILS?

BUZAĞI KULÜBESİ

Başarılı uzun vadeli süt üretimi, buzağıların yetiştiriciliğinde dikkatli olunması ve azami gayret gösterilmesi demektir. Özellikle dişi buzağılar işletmenizin yarınını oluşturan değerlerdir. Bir buzağının, yetişkin aşamasına başarılı bir şekilde yetiştirilmesinin temel esasları, yeni doğan buzağıdan olgun bir düveye kadar barınma ve bakım yatırımı ile oluşturulur. Buzağı kulübesi optimum barınma koşullarını oluşturmalıdır.

Buzağıların sağlığını etkileyen en önemli unsurlardan biri de onların iyi bir barınmaya sahip olmasıdır. Toplam çözüm yönetimi kapsamında ŞENAPA GIDA, buzağılarınızın barınması için farklı taleplerinizi karşılayan çözümler sunmaktadır.

Buzağı padok sistemleri

ŞENAPA GIDA ’nın çok fonksiyonlu buzağı padokları her buzağıyı ayrı ayrı bölümlerde tutabildiği gibi istendiği anda çok kolay bir ayarlamayla buzağılarınızı bir grup haline getirebilir.

Buzağılarınızı ayıran sağlam poli oluklar, leke tutmaz ve çok kolay temizlenir.

Buzağıları birbirinden ayıran modern tasarımıyla buzağıların yem ve suyunun çapraz bulaşma riski ortadan kaldırılmıştır. Kapıda yer alan otomatik mandallar yardımıyla kapılar güvenle ve kolayca açılır. Buzağı padok iskeletini oluşturan 2 inçlik mukavemeti yüksek çelikten imal edilmiştir.

Buzağı kulübesi

Yaklaşık 6 aya kadar buzağıları diğer hayvanların dışında yetiştirmek bir seçenektir. Temiz hava, buzağıların sağlıklı olmasında etkendir.

  • Çeşitli boyutlarda mevcuttur: En: 80 ila 120 cm
  • Uzunluk, iç mekan: 130 – 215 cm
  • Ahşap veya polipropilenden mamul yan çerçeve
  • Opsiyonel tekerlekli çerçeve
  • Sosyal etkileşim için yan cam
  • İsteğe bağlı olarak sürgülü tavan

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP