FORGOT YOUR DETAILS?

BUZAĞI BESLEME ROBOTU– DAİRYFEED J

BUZAĞI BESLEME ROBOTU Sağlıklı buzağı yetiştirme, performans odaklı ve karlı süt çiftliklerinin temelini oluşturur. Başarılı buzağı yetiştirme sürecinde ŞENAPA GIDA buzağı besleme robotları size en büyük desteği sağlar. Otomatik buzağı besleme makinesi, buzağılarınızın bireysel ihtiyaçlarına göre onları besler ve buzağı beslemede rutin iş yükünüzü ciddi oranda azaltır. Buzağı besleme konusunda yapılan işçilik hatalarını ortadan kaldırarak, buzağı kayıplarının önüne geçebilirsiniz. DAİRYFEED J

Bir bakışta sistemin avantajları

  • Bireysel, taze ve hassas hazırlanmış mama veya süt ile daha sağlıklı buzağı büyütme
  • İş yükünüzü azaltır
  • Buzağı beslemede insan hatalarını elimine eder
  • Her boyutta çiftliğe uygundur. Buzağılar için tasarlanmış emziklerle donatılmış birden dörde kadar besleme kabinleri
  • Toz mama ve/veya süt olarak istenilen miktarda porsiyonlama
  • IQ ısıtma kontrol sistemi sayesinde, doğru mama sıcaklığı
  • Toz veya sıvı tip katkı maddeleri için hassas dağıtıcı (gram bazında doğruluk)
  • Değişken yıkama programları sayesinde basit otomatik temizleme
  • El terminali veya bilgisayar üzerinden kolay kullanım
  • Opsiyonel sürü yönetim sistemine entegrasyon modülü

Her bir buzağı için özel beslenme programı

Her buzağı farklı oranda gelişir – bu nedenle buzağıların bireysel beslenmesi başarının anahtarıdır. ŞENAPA GIDA otomatik buzağı mama makinesi, buzağıların gereksinimlerini karşılayacak şekilde programlanabilir: her bir buzağı, sağlıklı büyüme için ihtiyaç duyduğu oranda besin alır.

Sürekli gözlemle sağlıklı beslenme

Beslenme davranışındaki ani bir değişiklik, buzağılarınızdaki sağlık durumunda bir problem olduğunun göstergesidir. Bu nedenle DairyFeed J buzağı besleme robotu, buzağıların beslenme ve içme alışkanlıklarını kaydeder ve herhangi bir sapmayı anında tespit edip size raporlar. Bu özellik, buzağı gözlem sürecini basitleştirir ve veteriner sağlık giderlerini azaltır. Bu nedenle sağlıklı ve hızlı buzağı büyümesi garanti edilmektedir.

Yeni nesil otomatik buzağı besleme robotu

Buzağı, besleme istasyonuna girer girmez ve beslenme arzusunu gösterdiği zaman, doğru oranda mama hızlı, hijyenik ve güvenilir şekilde hazırlanır. Bireysel ve yaşına bağlı olarak – aynı zamanda taze süt ile birlikte.

Buzağıların sağlıklı büyümelerinin temellerini oluşturmak için, buzağı mama makinesi otomatik olarak zenginleştirilmiş mamayı hazırlar ve buzağınıza sunar.

Seçim sizin

Kullanacağınız besin maddesine, buzağı sayınıza ve çiftliğinizin büyüklüğüne bağlı olarak, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak otomatik buzağı besleme makinesini ŞENAPA GIDA sizlere sunar

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP