FORGOT YOUR DETAILS?

BALIKKILÇIĞI – SÜT SAĞIM SİSTEMİ

Europa 1200 balıkkılçığı süt sağım sistemi, inekleriniz üzerinde stres yaratmadan sağım işleminizi hızlandırır. Bu sistemle ŞENAPA GIDA, süt sağımının en önemli iki özelliğini sizin için birleştirir:

  • Uzun vadeli, yüksek kalitede süt üretiminizi garanti altına alan inek dostu sistem
  • Verimi ve karlılığınızı artıran hızlı üretim

Europa 1200 otomatik süt sağım sistemi’nin en önemli iki temel özelliği, inekleriniz üzerinde size açık görüş açısı sunması ve sağımhane içinde inek trafiğinizi kolaylaştıran koridorlar. Bilgisayarlı sürü yönetim sistemi ile de sürünüz üzerinde etkin yönetim sağlarsınız. Bu ürünle ŞENAPA GIDA, balıkkılçığı sağımhanelerinin standartlarını belirlemiş durumdadır.

Elektronik süt kontrol panelleri ve sürü yönetim sistemi

Çiftliğinizde karlılığınızı artırmak için, Europa 1200 balıkkılçığı süt sağım sistemi’ne doğrudan entegre edilebilen Dematron gibi elektronik sağım kontrol cihazlarını öneriyoruz. Dematron kontrol panelleriyle donatılmış bir sağımhane, sağım sürecinde size optimum kontrol sağlar ve reaksiyon sürenizi hızlandırır. İhtiyacınız olan tüm verilere tek bir dokunuşla sahip olan az sayıda sağımcı personel ile büyük sürülerinizi bile hızlı bir şekilde sağabilirsiniz.

Kullanıcı dostu sürü yönetim yazılımıyla birlikte, bir bakışta eksiksiz ve güvenilir sürünüzdeki hayvanlara ilişkin verilere ulaşabilir, geleceğinize ışık tutabilirsiniz. Yem tüketiminden süt verimine, kızgınlık tespitinden ineklerinizin sağlık durumuna kadar, her bir ineğiniz için son dakikaya kadar veriler toplanır. Yıl boyu toplanan verileri özel talepleriniz doğrultusunda hazırlanan raporlar doğrultusunda da çiftlik performansınızı analiz edebilirsiniz. Sürü yönetim sistemi ile birlikte, geleceğinizi ve karlılığınızı etkileyecek kararlarınızın temelini oluşturan güvenilir verilere sahip olacaksınız.

 

İneklerinizi izleyebileceğiniz mükemmel görüş açısı

Verimli ve etkili sağım – bu konsept, Europa 1200 otomatik balıkkılçığı süt sağım sistemi’ni gerçek bir klasik haline getirmiştir. Her inek için geniş 1200 mm modüler boyut, ineklerinizin her birini sağımda izlemek için geniş bir alan oluşturur ve konforlu bir çalışma ortamı sağlar.

İnekleriniz için rahat konforlu ve stressiz sağım

Klasik Europa 1200 başarınızın reçetesidir: sağım ile ilgili tüm işlemleri çabuk ancak stressiz gerçekleştirirsiniz. İnekleriniz geniş sağım kanalı koridorlarından kolaylıkla sağımhaneye girip çıkabilirler.

Dayanaklı sıcak daldırma galvanizden imal edilmiş kıvrımlı inek dostu sağım durakları sayesinde, sağım operatörünüze memenin net görüntüsünü ve ineklerinizin doğru pozisyonu almasını sağlar. Sonuç olarak; huzurlu ve etkin sağımdır.

Acil Yardıma mı İhtiyacınız var?

Detaylı Soru, Öneri ve Talepleriniz için Lütfen İletişime Geçiniz...

TOP